У вівторок, 23 вересня, мешканці частини “Нового району” залишаться без централізованого водопостачання. Причиною стане заміна насосного обладнання на підвищувальній насосній станції, що розташована на вулиці Академіка Корольова.
За даними комунальників, орієнтовно з 11:00 і до завершення ремонтних робіт вода не надходитиме до будинків на таких вулицях:
- Героїв 128-ї бригади (8 Березня), буд. 31;
- Академіка Корольова, буд. 3, 5, 7, 9, 11, 13;
- Генерала Свободи, буд. 22;
- Грушевського, буд. 56, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78;
- Сікорського (Можайського), буд. 16, 18, 20, 22, 24;
- Братійчук (Челюскінців), буд. 4, 6, 10.
Також тимчасові незручності відчують навчальні та дитячі заклади: НВК “Первоцвіт” (Корольова, 2), ЗОШ №8 (Корольова, 4) та ДНЗ №38 (Корольова, 6).
Подачу води обіцяють відновити одразу після завершення ремонту. Комунальники просять мешканців після включення водопостачання пропустити воду через змивні бачки та утриматися від вживання сирої води, доки вона повністю не стане прозорою.
Читайте новини Закарпаття Telegram / Facebook / Google News
