У ніч із 9 на 10 лютого в Ужгороді тимчасово припинять водопостачання через аварійно-відновлювальні роботи на водогоні.
Воду відключать із 00:00 з водозабору “Минай”. Обмеження торкнуться лівобережної та частини правобережної території міста.
Про це повідомили у Водоканалі Ужгорода.
Зараз читають
Тимчасову відсутність води відчують:
- у всій лівобережній частині міста, а також у населених пунктах Коритнянської сільської ради;
- у частині правобережної — зокрема в районах вулиць Загорської, Закарпатської, Національної Гвардії (Гвардійської), Щедрої (Щедріна), І. Франка, Довженка та на набережній Незалежності.
Після завершення аварійно-відновлювальних робіт водопостачання відновлять. Мешканців просять після подачі води пропустити її через систему змивних бачків для швидшого освітлення та не вживати воду у сирому вигляді до повного очищення.
Дізнавайтеся актуальну інформацію про події в області за посиланням Закарпаття_сьогодні.
Читайте новини Закарпаття Telegram / Facebook / Google News
