В Ужгороді 1 вересня повідомили про замінування кількох шкіл

Навчальний рік в Ужгороді розпочався з тривожної новини — зранку 1 вересня правоохоронці отримали повідомлення про можливе замінування одразу кількох навчальних закладів міста.

Як розповіла речниця Нацполіції у Закарпатській області Ганна Дан, на місце події одразу прибули вибухотехніки, рятувальники та медики. Станом на тепер більшість об’єктів уже обстежили, однак у деяких школах перевірка ще триває.

У поліції підкреслили, що всі навчальні заклади, куди надійшли повідомлення про замінування, перебувають під контролем правоохоронців, і там працюють відповідні служби. Інформацію щодо можливих вибухових пристроїв наразі не підтверджено.

Зараз читають

Правоохоронці закликають батьків та учнів зберігати спокій і чекати на офіційні повідомлення.

Читайте новини Закарпаття Telegram / Facebook / Google News

Вам також може сподобатися