У Хусті кілька вулиць тимчасово залишаться без газу

У місті Хуст на Закарпатті п’ять днів триватиме відключення газопостачання через ремонтні роботи на мережі.

Як повідомила Хустська міська рада, з 15 по 19 вересня газу не буде у мешканців кількох вулиць. Тимчасові незручності торкнуться споживачів по вул. Орлая (будинки №1–18), вул. Грушевського (№15, 17, 19, 23, 25 та 27) та вул. Лучкая (№29, 48 і 53).

За інформацією «Газорозподільчих мереж України», роботи проводять для усунення витоків газу та забезпечення безпечної експлуатації системи. Фахівці виконуватимуть профілактичні та ремонтні заходи на газопроводі низького тиску.

Зараз читають

Подачу газу планують відновити після завершення всіх необхідних робіт.

Читайте новини Закарпаття Telegram / Facebook / Google News

Вам також може сподобатися