Закарпаття зустрічає земляків з російського полону: Україна повернула 205 українських військових в межах чергового обміну

Сьогодні, 6 травня, у результаті чергового обміну полоненими до України повернулися 205 військовослужбовців, які перебували в російському полоні. Це захисники Маріуполя та оборонці всієї лінії фронту. Є серед звільнених і закарпатці.

Про це пише видання 7 Днів – новини Закарпаття з посиланням на Президента України Володимира Зеленського та Мирослава Білецького, голову Закарпатської ОВА.

Так, Україна та Росія в черговий раз обмінялися військовополоненими. Зі слів Володимира Зеленського, провести обмін 205 на 205 допомогли партнери з Обʼєднаних Арабських Еміратів.

Зараз читають

“Сьогодні Україна повернула 205 воїнів. Молоді хлопці й дорослі чоловіки з майже всіх видів і родів військ. Захисники Маріуполя та оборонці всієї лінії фронту. Вони були розкидані по багатьох російських регіонах, увʼязнені тюремною системою з єдиним завданням: знущання і знищення людяності”, — зазначив у своєму повідомленні Зеленський.

За попередньою інформацією, більшість звільнених — 2000-х років народження.

У Координаційному штабі уточнили, що додому повернули тих, хто обороняв Україну на Донецькому та Луганському напрямках, на Запоріжжі та Харківщині, у Херсонській, Сумській та Київській областях, а також Захисники з гарнізону Маріуполя.

Серед звільнених воїнів — тяжкопоранені та хворі.

У Закарпатській ОВА уже повідомили, що серед звільнених українців п’ятеро – закарпатці:

  • Богдан Глушман;
  • Юрій Зинич;
  • Володимир Масюк;
  • Михайло Молдавчук;
  • Василь Шимон.

Нагадаємо, що це вже п’ятий обмін цього року та 64-ий від початку повномасштабного вторгнення. Загалом вдалося повернути 4757 українців.

Читайте новини Закарпаття Telegram / Facebook / Google News

Вам також може сподобатися