Закарпаття стрімко рухається до епідемії:різко зросла захворюваність на грип, ГРВІ та COVID-19

У Закарпатській області за тиждень зафіксували понад 3,8 тисячі випадків респіраторних захворювань. За даними обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ, у період з 15 по 21 вересня 2025 року на грип та ГРВІ занедужали 3 835 людей, серед них виявлено 152 випадки коронавірусної інфекції.

До лікарень госпіталізували 96 пацієнтів, з яких 57 — із підтвердженим діагнозом COVID-19. Лікарі наголошують, що у зоні ризику опинилися як дорослі, так і діти.

З початку епідемічного сезону щеплення від грипу та COVID-19 отримали вже 2 716 жителів області. Медики закликають населення не зволікати з вакцинацією, дотримуватися правил гігієни та носити захисні маски у місцях масового скупчення людей. Це, за словами фахівців, допоможе знизити ризик зараження та убезпечити себе від тяжкого перебігу хвороб.

Читайте новини Закарпаття Telegram / Facebook / Google News

Вам також може сподобатися