До Дня захисників і захисниць України майже три десятки бійців стрілецького батальйону Головного управління Національної поліції в Закарпатській області отримали державні та відомчі нагороди за відвагу, стійкість і вірність присязі. Сімом поліцейським також надали спеціальні звання.
Нагородження відбулося у ГУНП під час урочистої церемонії, яку провів начальник управління генерал поліції третього рангу Ярослав Колесник. Особливу увагу він приділив бійцям, які зараз проходять лікування після поранень, отриманих під час служби. У зоні несення служби поліцейських привітав та вручив відзнаки заступник начальника ГУНП Закарпаття Роман Ус.
Серед нагород, якими відзначили поліцейських: Відзнака Президента України «За оборону України» за внесок у захист суверенітету та територіальної цілісності держави; Відзнака Головнокомандувача ЗСУ «За збережене життя», «Золотий хрест» та «Срібний Хрест» за мужність у боях за свободу та незалежність; а також відомчі заохочувальні відзнаки Національної поліції України та ГУНП Закарпаття за високий професіоналізм та відданість служінню народу.
У своєму зверненні Ярослав Колесник подякував кожному бійцю за гідну службу та наголосив, що їхня мужність на передовій є прикладом для всієї поліції і гордістю Закарпаття.
Читайте новини Закарпаття Telegram / Facebook / Google News
