Україна відновлює видачу паспортів чоловікам віком 18-60 років за кордоном.
Про це пише видання 7 Днів – новини Закарпаття, з посиланням на міністра внутрішніх справ Ігоря Клименка та Державну міграційну службу.
Таким чином, з понеділка, 17 лютого, громадяни України чоловічої статі віком 18-60 років зможуть отримати свої виготовлені паспорти. Однак, стосується це лише тих чоловіків, які подали документи через ДП “Документ” до 25 квітня 2024 року.
У ДМС пояснили, що затримка у виготовленні паспортів виникла через те, що процедуру необхідно було узгодити з чинним законодавством.
За словами Ігоря Клименка, чоловікам-біженцям у порядку черговості надсилатимуть повідомлення із зазначенням дати, часу та місця, де можна забрати готовий документ.
Нагадаємо, що за новими правилами, які діють з 25 квітня 2024 року, обов’язковою умовою для подачі документів та отримання паспортів українськими біженцями 18-60 років є наявність військово-облікових документів.
Читайте новини Закарпаття Telegram / Facebook / Google News
