В Ужгороді затримали громадянок Індії, які проігнорували закон: що сталось

Двох громадянок Індії, які не виїхали з України впродовж 7-ми днів після завершення терміну дії посвідки на тимчасове проживання, виявили працівники УДМС у Закарпатській області.

Про це пише видання  7 Днів – новини Закарпаття, з посиланням на Міграційну службу у Закарпатській області.

Так, в Ужгороді у перші дні березня проводились профілактичні заходи щодо контролю за виконанням українського законодавства в міграційній сфері.  Працівники управління міграційного контролю виявили двох громадянок Індії у яких ще 24 липня минулого року закінчились посвідки на тимчасове проживання в Україні. Незважаючи на це, вони продовжували незаконно перебувати на території України.

Зараз читають

Громадянок Індії притягнуто до адміністративної відповідальності за ч.2 ст. 203 КУпАП.

Крім того, прийнято рішення про їх примусове повернення до країни походження або третьої країни.

Читайте новини Закарпаття Telegram / Facebook / Google News

Вам також може сподобатися