В обласному центрі Закарпаття завершився Х Всеукраїнський турнір з футболу, присвячений пам’яті видатного спортсмена та наставника молоді Володимира Пінковського. Захід, який тривав 25–26 серпня 2025 року, зібрав 14 команд із різних куточків України та вже став однією з головних спортивних традицій міста.
Турнір проходив у трьох лігах і подарував вболівальникам чимало яскравих поєдинків. Перемогу у «золотій» групі здобули юні футболісти FC FSG (білі) з Ужгорода, «срібна» першість дісталася команді FC FSG (сині), а у «бронзовій» тріумфував колектив ФК «Севлюш» із Виноградова.
Церемонія нагородження стала особливо зворушливою, адже на ній були присутні дружина, донька та онуки Володимира Івановича. Вони подякували організаторам за те, що пам’ять про тренера живе у серцях вихованців і нових поколінь спортсменів. «Людина жива, доки її пам’ятають», – наголосила донька Марина Карпинець, директорка НВК «Гармонія».
Привітати учасників завітали міський голова Богдан Андріїв, представники влади та футбольної спільноти, які підкреслили значення турніру для розвитку дитячо-юнацького спорту в Ужгороді.
Організаторами змагань стали Благодійний фонд «За майбутнє покоління» та Асоціація футболу Ужгорода за підтримки міської ради. Турнір довів, що футбол не лише виховує характер, а й зберігає пам’ять про тих, хто присвятив життя грі мільйонів.
Читайте новини Закарпаття Telegram / Facebook / Google News
