Ужгородська міська рада оголосила, що в понеділок, 30 березня, в Ужгороді відбудеться церемонія прощання з Олександром Луцем, який загинув, захищаючи Україну. Прощання розпочнеться о 13:00 на площі Народній біля пам’ятника Тарасу Шевченку.
Міський голова Богдан Андріїв, разом із депутатами міської ради та працівниками виконавчого комітету, висловлюють глибокі співчуття родині та близьким військовослужбовця. Місто вшановує його сміливість і самопожертву, зберігаючи пам’ять про його героїчні вчинки. Світла пам’ять і вічна шана Олександру Луцю.
Читайте новини Закарпаття Telegram / Facebook / Google News
