В Ужгороді відбудеться церемонія прощання з героєм Олександром Луцьом

Ужгородська міська рада оголосила, що в понеділок, 30 березня, в Ужгороді відбудеться церемонія прощання з Олександром Луцем, який загинув, захищаючи Україну. Прощання розпочнеться о 13:00 на площі Народній біля пам’ятника Тарасу Шевченку.

Міський голова Богдан Андріїв, разом із депутатами міської ради та працівниками виконавчого комітету, висловлюють глибокі співчуття родині та близьким військовослужбовця. Місто вшановує його сміливість і самопожертву, зберігаючи пам’ять про його героїчні вчинки. Світла пам’ять і вічна шана Олександру Луцю.

Читайте новини Закарпаття Telegram / Facebook / Google News

Вам також може сподобатися