Працівники КП “Водоканал м. Ужгород” розпочали відключення від водопостачання юридичних осіб, які мають заборгованість понад два місяці.
Про те, якими методами КП “Водоканал м. Ужгород” вирішило боротись з боржниками, пише видання 7 Днів – новини Закарпаття з посиланням на офіційний сайт Водоканалу.
Так, в організації нагадали, що 30 грудня 2023 р. набула чинності Постанова Кабміну №1405 про скасування мораторію на борги. Відповідно до цього документа, КП “Водоканал м. Ужгород” має законне право відключати споживачів від води у разі заборгованості, а також нараховувати пеню та штрафи у разі несвоєчасної чи неповної сплати рахунків.
Отож, адміністрація водоканалу рекомендує юридичним особам перевірити стан своїх рахунків та оперативно сплатити заборгованість, щоб уникнути відключення.

Також в організації нагадали, що відновлення послуг водопостачання після їх призупинення здійснюється лише після повної оплати заборгованості за спожиті послуги, включаючи оплату робіт за тимчасове відключення від централізованих мереж водопостачання споживачів-неплатників (1739,48 грн.) та, додатково, робіт за підключення споживачів-неплатників до мереж (1739,48 грн.) після оплати їх заборгованості за послуги.
Читайте новини Закарпаття Telegram / Facebook / Google News
