В Ужгороді почали масово відключати боржників від водопостачання

Працівники КП “Водоканал м. Ужгород” розпочали відключення від водопостачання юридичних осіб, які мають заборгованість понад два місяці.

Про те, якими методами КП “Водоканал м. Ужгород” вирішило боротись з боржниками, пише видання  7 Днів – новини Закарпаття з посиланням на офіційний сайт Водоканалу.

Так, в організації нагадали, що 30 грудня 2023 р. набула чинності Постанова Кабміну №1405 про скасування мораторію на борги. Відповідно до цього документа, КП “Водоканал м. Ужгород” має законне право відключати споживачів від води у разі заборгованості, а також нараховувати пеню та штрафи у разі несвоєчасної чи неповної сплати рахунків.

Зараз читають

Отож, адміністрація водоканалу рекомендує юридичним особам перевірити стан своїх рахунків та оперативно сплатити заборгованість, щоб уникнути відключення.

Квитанція за послуги водопостачання
Квитанція за послуги водопостачання, фото – КП “Водоканал м. Ужгород”

Також в організації нагадали, що відновлення послуг водопостачання після їх призупинення здійснюється лише після повної оплати заборгованості за спожиті послуги, включаючи оплату робіт за тимчасове відключення від централізованих мереж водопостачання споживачів-неплатників (1739,48 грн.) та, додатково, робіт за підключення споживачів-неплатників до мереж (1739,48 грн.) після оплати їх заборгованості за послуги.

Читайте новини Закарпаття Telegram / Facebook / Google News

Вам також може сподобатися