В Ужгороді перевірять укриття в новобудовах

В Ужгороді на засіданні міської ради за присутності мера Богдана Андріїва, представників будівельного сектору, рятувальників та профільних управлінь обговорили тему включення нових укриттів до реєстру захисних споруд цивільного захисту.

Згідно з інформацією Ужгородської міськради, йшлося про житлові комплекси та громадські будівлі, де укриття вже доступні, однак не внесені до офіційного обліку. Це рішення має на меті збільшити доступні безпечні місця під час надзвичайних ситуацій та повітряних тривог.

На зустрічі також була озвучена інформація про планований аудит новобудов у місті. Будівельним компаніям нагадали про обов’язковість облаштування захисних споруд у нових об’єктах категорій СС2 і СС3, а також про необхідність забезпечення їх готовності до використання.

Читайте новини Закарпаття Telegram / Facebook / Google News

Вам також може сподобатися