В школах України продовжується впровадження реформи шкільного харчування під патронатом першої леді Олени Зеленської. У 2024 році вперше відбулося виділення коштів з держбюджету на харчування школярів початкових класів.
У Рахові забезпеченням функціонування шкільного харчування у всіх закладах загальної середньої освіти займалася Рахівська міська рада разом із відділом освіти, культури, молоді та спорту. Також активну участь у вирішенні проблеми гарячого харчування в місцевих школах приймав виконуючий обов’язки міського голови Євген Молнар, повідомляє 7 Днів – новини Закарпаття.
Спільна робота дала результат — з березня 2025 року у всіх навчальних закладах Рахова впроваджена система гарячого шкільного харчування. У трьох закладах освіти, де є харчоблоки (Рахівські ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1 і №2, а також Діловецький ЗЗСО І-ІІІ ступенів), харчування учнів здійснюється через аутсорсинг — за допомогою підрядників. В інших учбових закладах, без харчоблоків, їжу доставляють кейтерингові компанії.
Учні 1-4 класів харчуються в школах безкоштовно. Старші школярі (5-11 класи), що належать до пільгових категорій, також отримують безоплатне харчування, але не в рамках субвенції (за державні кошти), а за рахунок бюджету Рахівської міської ради.
Читайте новини Закарпаття Telegram / Facebook / Google News
