У Мукачеві група підлітків зґвалтувала та пограбувала жінку

23 липня до поліції Мукачева звернулася 46-річна місцева жителька. Жінка повідомила, що на неї напали кілька підлітків. Силоміць відібрали гроші та золоті прикраси, після чого зґвалтували її та втекли.

Про це повідомляє Поліція Закарпаття, передає видання  7 Днів – новини Закарпаття .

Співробітники Мукачівського районного управління поліції одразу розпочали розслідування. У результаті оперативно-розшукових заходів було встановлено осіб, причетних до нападу. Ними виявилися четверо хлопців віком 13, 14, 16 та 17 років.

Зараз читають

За попередніми даними слідства, підлітки зустріли жінку на вулиці, запропонували провести її додому, але замість цього завели до безлюдного місця. Там вони застосували фізичне насильство, відібрали у потерпілої цінності та вчинили зґвалтування.

Трьох фігурантів затримано в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. Усім трьом вже повідомлено про підозру за ч. 3 ст. 152 (зґвалтування, вчинене групою осіб) та ч. 4 ст. 186 (грабіж, поєднаний із насильством) Кримінального кодексу України. Їм загрожує до 12 років позбавлення волі.

Щодо наймолодшого учасника, 13-річного хлопця, триває вирішення питання про застосування до нього передбачених законом правових заходів, оскільки він не досяг віку кримінальної відповідальності.

Триває досудове розслідування.

Читайте новини Закарпаття Telegram / Facebook / Google News

Вам також може сподобатися