У Мукачеві чоловік з ножем напав на медсестру лікарні

У Мукачеві поліція затримала пацієнта лікарні, який намагався вбити медпрацівницю.

Про надзвичайну подію пише видання  7 Днів – новини Закарпаття, з посиланням на поліцію Закарпатської області.

Так, близько 13-ї години у четвер, 6 березня, поліцейські Мукачева отримали повідомлення про те, що у місцевій лікарні пацієнт напав з ножем на 21-річну медпрацівницю.

Зараз читають

На місце події негайно виїхали співробітники Мукачівського районного управління поліції та наряд поліції охорони. Вони затримали 31-річного агресивного нападника, якого три дні тому було доставлено до реанімаційного відділення лікарні.

За словами правоохоронців, чоловік проявив агресію через те, що його хотіли перевести до іншого відділення.

Наразі 21-річній потерпілій надають необхідну допомогу – її госпіталізували з колото-різаною раною шиї.

Знаряддя злочину
Знаряддя злочину, фото – Національна поліція

Що ж стосується нападника, то він змінив лікарняне ліжко на койку в ізоляторі тимчасового тримання. Поліцейські затримали його у порядку статті 208 КПК України.

В свою чергу слідчі кваліфікували інцидент в лікарні як замах на умисне вбивство відповідно до ч. 2 ст. 15, ч. 1 ст. 115 Кримінального кодексу України. Розслідування триває.

Читайте новини Закарпаття Telegram / Facebook / Google News

Вам також може сподобатися