Тячівські гандболістки здобули срібло на міжнародному турнірі в Румунії

У румунському місті Negrești-Oaș 23–24 лютого проходив Міжнародний гандбольний турнір «Cupa Primăverii Olimpius» для дівчат 2013–2014 років народження.

Про цей захід інформувала Тячівська міська рада на своїй Facebook-сторінці.

Юні гандболістки з Тячева, які тренуються у КПНЗ «ДЮСШ», взяли участь у цих змаганнях. Вони проявили силу волі, старанність та високий рівень підготовки. Хоча тячівська команда складалася з молодших учасниць, дівчата зуміли відзначитися на світовій арені.

Зараз читають

Під час турніру команда здобула дві перемоги. Лише у матчі з господарями вони програли з незначною різницею — всього один м’яч.

За підсумками турніру, гандболістки з Тячева посіли друге місце і отримали срібні нагороди, гідно представляючи своє місто.

Читайте новини Закарпаття Telegram / Facebook / Google News

Вам також може сподобатися