Театр-студія «УЖіК», створений переселенцями в Ужгороді, запрошує мешканців та гостей міста відвідати дві вистави на сцені Закарпатського обласного театру ляльок 23 та 24 травня.
Інформацію оприлюднено на Facebook-сторінці Департаменту культури Закарпатської ОДА.
23 травня відбудеться показ «Чекаючи на Ґодо», драми Семюеля Бекета, яка поєднує в собі іронію та абсурд, ставлячи важливі запитання про сенс життя і людські переживання.
24 травня буде презентовано «Короля Ліра» Вільяма Шекспіра, що розглядає питання влади, сімейних конфліктів і відповідальності. Цю постановку театр представив у Британії на сцені Royal Shakespeare Company у 2024 році.
Обидві вистави поставив В’ячеслав Єгоров, який також служить у Національній гвардії України.
Театр «УЖіК» виник у 2022 році в Ужгороді завдяки переселенцям з різних регіонів України. Колектив встиг виступити в кількох містах України, а також у Словаччині та Великій Британії. Найближчі покази стануть для театру вже 40-ми.
Вистави розпочинаються о 17:00. Квитки можна придбати як у касі театру, так і онлайн.
Читайте новини Закарпаття Telegram / Facebook / Google News
