Театр переселенців «УЖіК» представить в Ужгороді вистави «Чекаючи на Ґодо» та «Король Лір»

Театр-студія «УЖіК», створений переселенцями в Ужгороді, запрошує мешканців та гостей міста відвідати дві вистави на сцені Закарпатського обласного театру ляльок 23 та 24 травня.

Інформацію оприлюднено на Facebook-сторінці Департаменту культури Закарпатської ОДА.

23 травня відбудеться показ «Чекаючи на Ґодо», драми Семюеля Бекета, яка поєднує в собі іронію та абсурд, ставлячи важливі запитання про сенс життя і людські переживання.

24 травня буде презентовано «Короля Ліра» Вільяма Шекспіра, що розглядає питання влади, сімейних конфліктів і відповідальності. Цю постановку театр представив у Британії на сцені Royal Shakespeare Company у 2024 році.

Обидві вистави поставив В’ячеслав Єгоров, який також служить у Національній гвардії України.

Театр «УЖіК» виник у 2022 році в Ужгороді завдяки переселенцям з різних регіонів України. Колектив встиг виступити в кількох містах України, а також у Словаччині та Великій Британії. Найближчі покази стануть для театру вже 40-ми.

Вистави розпочинаються о 17:00. Квитки можна придбати як у касі театру, так і онлайн.

Читайте новини Закарпаття Telegram / Facebook / Google News

Вам також може сподобатися