В Ужгороді відбувся Всеукраїнський турнір із адаптивних видів спорту “Карпатський виклик”.
Повідомляє Ужгородська міська рада, передає видання 7 Днів – новини Закарпаття.
Подія, яка об’єднала понад 200 учасників з усієї України. Серед них ветерани й ветеранки, які зазнали поранень на війні, військовослужбовці, а також волонтери. Протягом двох днів, 5 та 6 липня, змагання проходили одразу на двох локаціях: у спорткомплексі “Юність” та на площі Євгена Фенцика.
У перший день турніру спортсмени випробовували себе у жимі лежачи, ривку гирі та настільному тенісі. Подію відкрили представники обласної й міської влади, громадських організацій та самі ветерани.
Другий день змагань видався не менш емоційним. На площі Євгена Фенцика учасники демонстрували витривалість в армрестлінгу, веслуванні на тренажерах та доланні 30 кілокалорій на аеробайку. Але це не лише про фізичні зусилля. Кожен рух на змаганнях мав глибоке значення. Тут боролися не за медалі, а за життя, гідність і право бути сильними попри все
“Головна мета турніру — підтримка тих, хто захищав Україну”, зазначив один із організаторів заходу, ветеран та лідер ГО “Карпатська Січ” Тарас Деяк.
“Карпатський виклик” став майданчиком зустрічі для побратимів і посестер із Києва, Харкова, Кривого Рогу, Львівщини, Донеччини, Луганщини, Павлограда, Закарпаття та багатьох інших регіонів. Це не лише про спорт, а й про підтримку, спільність і віру в перемогу.
Організатори закликали ужгородців активно підтримувати учасників. Бо саме ці люди — приклад справжньої сили, незламності й віри у майбутнє України.
Читайте новини Закарпаття Telegram / Facebook / Google News
