Світло стане розкішшю: українцям прогнозують щорічне зростання тарифів на 20%

Українцям слід готуватися до серйозного зростання витрат на електроенергію. Міністерство економіки у своєму офіційному прогнозі попереджає: з 2026 року вартість електроенергії для населення зростатиме щороку на 10–20%.

Відповідна інформація міститься у документі з уточненими сценарними умовами розвитку економіки на 2026–2028 роки. Таким чином, українські сім’ї мають враховувати у своїх витратах постійне подорожчання комунальних послуг.

На сьогодні тариф для побутових споживачів становить 4,32 грн за кВт-год, однак вже за кілька років сума у платіжках може зрости у рази. Експерти наголошують, що таке зростання тарифів може суттєво вплинути на бюджет домогосподарств, особливо у зимовий період, коли споживання електроенергії різко зростає.

Читайте новини Закарпаття Telegram / Facebook / Google News

Вам також може сподобатися