Суд обрав запобіжний захід для начальника Хустського РТЦК Сергія Вихристюка через маніпуляції в “Оберезі”

Сьогодні вранці підтвердили рішення суду щодо Сергія Вихристюка, начальника Хустського РТЦК та СП.

Його взяли під варту з правом внесення застави. Рішення ухвалив Ужгородський міськрайонний суд, суддя — Констанція Бенца.

Про це повідомив Віталій Глагола.

Зараз читають

Альтернатива утриманню під вартою — застава в розмірі 266 000 грн.

За даними слідства, посадовець безпідставно вносив у систему “Оберіг” дані про зняття з розшуку військовозобовʼязаних чоловіків, фактично змінюючи їхній статус у державному реєстрі без належних правових підстав.

Наразі тривають з’ясування деталей справи та очікується отримання фото із затримання.

Читайте новини Закарпаття Telegram / Facebook / Google News

Вам також може сподобатися