Сьогодні вранці підтвердили рішення суду щодо Сергія Вихристюка, начальника Хустського РТЦК та СП.
Його взяли під варту з правом внесення застави. Рішення ухвалив Ужгородський міськрайонний суд, суддя — Констанція Бенца.
Про це повідомив Віталій Глагола.
Зараз читають
Альтернатива утриманню під вартою — застава в розмірі 266 000 грн.
За даними слідства, посадовець безпідставно вносив у систему “Оберіг” дані про зняття з розшуку військовозобовʼязаних чоловіків, фактично змінюючи їхній статус у державному реєстрі без належних правових підстав.
Наразі тривають з’ясування деталей справи та очікується отримання фото із затримання.
Читайте новини Закарпаття Telegram / Facebook / Google News
