Сьогодні, 29 квітня, уряд продовжив дію покладання спеціальних зобов’язань на електроенергію до кінця жовтня 2025 року. Це означає, що населення й надалі оплачуватиме електрику за незмінним тарифом – 4,32 гривні за кіловат-годину.
Про це пише видання 7 Днів – новини Закарпаття з посиланням на пресслужбу Міністерства енергетики.
Так, стало відомо, що Кабінет Міністрів України ухвалив рішення не підвищувати тарифи на електроенергію для населення до 31 жовтня 2025 року.
Таким чином, зберігається єдина фіксована ціна на електроенергію для індивідуальних та колективних побутових споживачів на рівні 4,32 грн/кВт*год.
“Уряд ухвалив рішення зберегти незмінним тариф на електроенергію для населення з метою забезпечити доступність електричної енергії для споживачів”, – зазначив Міністр енергетики Герман Галущенко.
Своєю чергою, в пресслужбі Міненерго повідомили, що нічний тариф для споживачів зі встановленим двозонним лічильником 2,16 грн за кВт⋅год також залишається чинним.
Читайте новини Закарпаття Telegram / Facebook / Google News
