У ніч із 13 на 14 червня з 00:05 до 6:30 ПриватБанк проводитиме планові технічні роботи. У цей час тимчасово не працюватимуть платежі, банкомати, термінали самообслуговування та POS-термінали.
Про це пише видання 7 Днів – новини Закарпаття.
Так, за офіційною інформацією, роботи триватимуть з 00:05 до 6:30 ранку.
У цей час буде недоступна низка функцій, зокрема:
- платежі та перекази;
- зняття й поповнення коштів у банкоматах;
- оплати через термінали самообслуговування;
- оплати в POS-терміналах у магазинах.
У банку заздалегідь перепросили за можливі незручності й зазначили, що це планові заходи для покращення роботи систем.
“14 червня з 00:05 до 6:30 ми проводимо технічні роботи, під час яких буде відсутня можливість проводити будь-які платежі, операції в банкоматах та терміналах самообслуговування, а також оплати в POS-терміналах. Перепрошуємо за тимчасові незручності”, – йдеться в повідомленні ПриватБанку.
Клієнтам радять врахувати цю інформацію та заздалегідь провести всі необхідні операції.
Читайте новини Закарпаття Telegram / Facebook / Google News
