На Закарпатті спалахнув черговий лісовий скандал.
Керівника Берегівського надлісництва філії “Карпатський лісовий офіс” ДП “Ліси України” підозрюють у зловживанні службовим становищем, яке завдало державі збитків на понад 922 тисячі гривень.
Повідомляє Закарпатська обласна прокуратура, передає видання 7 Днів – новини Закарпаття.
За даними слідства, протягом березня-квітня цього року посадовець організував нелегальний продаж цінної деревини дуба вищих сортів. Її реалізували підприємствам, які не мали на це жодних законних підстав. У злочинну схему керівник залучив як підлеглих, так і знайомих. Також використовував підприємство, яке формально належало йому хоч і було записане на інших осіб.
Двоє працівників надлісництва відмовилися брати участь у махінаціях, решта ж погодилася. За вказівкою керівника, у супровідних документах дубову деревину “перетворили” на дрова. Саме під таким прикриттям 20 кубометрів цінної лісопродукції продали підприємству з Мукачева, яке не мало жодного дозволу на її отримання.
Правоохоронці зупинили вантажівку з деревиною на шляху до Волині. Як виявилося, це лише частина масштабної схеми. Тепер слідчі встановлюють усіх причетних до оборудки та інші можливі епізоди незаконної діяльності.
Керівнику надлісництва вже повідомили про підозру за ч. 2 ст. 364 Кримінального кодексу України. Прокуратура звернулася до суду з клопотанням про його арешт і відсторонення від займаної посади.
Досудове розслідування триває.
Читайте новини Закарпаття Telegram / Facebook / Google News
