На Закарпатті митники викрили першу спробу контрабанди iPhone 17 Pro Max, які щойно з’явилися у продажу.
Пізно ввечері 19 вересня на пункті пропуску «Ужгород» співробітники митниці спільно з прикордонниками зупинили дві автівки, в яких перевозили нові смартфони. Загалом вилучили 29 телефонів, що намагалися ввезти в Україну без декларування.

У першому випадку українець, який повертався з Австрії, обрав «зелений коридор», хоча в його авто знайшли 20 телефонів. У другій машині, якою їхала 39-річна жінка, виявили ще дев’ять iPhone 17 Pro. В обох випадках порушники пояснювали, що везли ґаджети для «особистого користування».

Проте митники наголосили, що вартість партій значно перевищувала дозволену норму. Вилучені телефони передадуть на експертну оцінку, а щодо власників складено протоколи про порушення митних правил за ч. 2 ст. 471 МКУ.
Читайте новини Закарпаття Telegram / Facebook / Google News
