Першу контрабанду iPhone 17 Pro Max виявили на Закарпатті українські митники

На Закарпатті митники викрили першу спробу контрабанди iPhone 17 Pro Max, які щойно з’явилися у продажу.

Пізно ввечері 19 вересня на пункті пропуску «Ужгород» співробітники митниці спільно з прикордонниками зупинили дві автівки, в яких перевозили нові смартфони. Загалом вилучили 29 телефонів, що намагалися ввезти в Україну без декларування.

Першу контрабанду iPhone 17 Pro Max виявили на Закарпатті українські митники
Партія контрабандних айфонів / Фото Закарпатська митниця

У першому випадку українець, який повертався з Австрії, обрав «зелений коридор», хоча в його авто знайшли 20 телефонів. У другій машині, якою їхала 39-річна жінка, виявили ще дев’ять iPhone 17 Pro. В обох випадках порушники пояснювали, що везли ґаджети для «особистого користування».

Зараз читають
Першу контрабанду iPhone 17 Pro Max виявили на Закарпатті українські митники
Митники з партією контрабандних айфонів / Фото Закарпатська митниця

Проте митники наголосили, що вартість партій значно перевищувала дозволену норму. Вилучені телефони передадуть на експертну оцінку, а щодо власників складено протоколи про порушення митних правил за ч. 2 ст. 471 МКУ.

Читайте новини Закарпаття Telegram / Facebook / Google News

Вам також може сподобатися