П’яна водійка в Ужгороді влаштувала масову ДТП: знесла шість авто і врізалась у дерево

10 липня близько 12:00 на вулиці Лінтура в Ужгороді, поблизу супермаркету “Alma”, трапилася масштабна ДТП.

Про це пише Віталій Глагола, передає видання  7 Днів – новини Закарпаття.

Нетвереза водійка на великій швидкості втратила керування і протаранила шість припаркованих автомобілів. Зупинилася лише після того, як врізалася в дерево.

Зараз читають

Очевидці події розповідають, що дівчина була п’яна як чіп, ледь трималась на ногах. За попередніми даними, драгер показав майже 3 проміле алкоголю в крові.

На місці події працює поліція. Порушниця спочатку намагалась уникнути відповідальності і переконувала правоохоронців, що за кермом була її сестра. Проте свідки в один голос заявили, що автомобілем керувала жінка в зеленому одязі, саме вона сиділа за кермом у момент зіткнення.

Попри спроби заплутати ситуацію, уникнути покарання винуватиці навряд чи вдасться.

Правоохоронці фіксують усі обставини пригоди та готують матеріали для притягнення жінки до відповідальності.

Читайте новини Закарпаття Telegram / Facebook / Google News

Вам також може сподобатися