Закарпатська область фіксує збільшення кількості хворих на COVID-19. Минулого тижня захворіли 89 жителів регіону, з яких 35 осіб потребували госпіталізації.
Як повідомили у Закарпатському обласному центрі контролю та профілактики хвороб, найбільше випадків реєструють серед людей віком від 30 до 64 років – ця вікова група налічує 47 нових пацієнтів.
Медики наголошують, що вакцинація залишається найефективнішим способом захисту від тяжкого перебігу хвороби та ускладнень. В області є достатня кількість вакцини, тож кожен, хто ще не отримав щеплення або пропустив бустерну дозу, може звернутися до свого сімейного лікаря або відвідати найближчий пункт вакцинації.
Фахівці просять жителів Закарпаття не ігнорувати профілактичні заходи та дотримуватися рекомендацій щодо безпеки, аби зменшити ризик зараження.
Читайте новини Закарпаття Telegram / Facebook / Google News
