Сьогодні 13 січня, ДСНС Закарпаття офіційно підтвердило, що через пожежу в будинку на Міжгірщині загинув 60-річний чоловік.
У селі Сойми Міжгірської громади сталася пожежа, яка забрала життя 60-річного місцевого жителя. Загоряння виникло в його власному будинку у понеділок, 12 січня.

Як повідомили в пресслужбі ДСНС Закарпатської області, повідомлення про пожежу в житловій оселі надійшло о 10:03. Дим помітили люди, які випадково проходили повз будинок, і одразу викликали рятувальників.
За інформацією ДСНС, унаслідок пожежі загинув власник помешкання, 1965 року народження. Коли підрозділ рятувальників із селища Міжгір’я прибув на місце події, брат чоловіка вже виніс його із задимленого будинку. Попри це, врятувати постраждалого не вдалося — він помер.

Вогонь знищив перекриття та дерев’яне оздоблення стін на площі 24 квадратні метри. Також було пошкоджено перекриття ще на 6 квадратних метрів і домашнє майно. До гасіння пожежі залучили дев’ятьох рятувальників та дві одиниці техніки з пожежно-рятувальної частини селища Міжгір’я. Пожежу локалізували о 10:24, а повністю ліквідували о 10:40.
Наразі фахівці з’ясовують причину загоряння та встановлюють суму завданих матеріальних збитків.
Дізнавайтеся актуальну інформацію про події в області за посиланням Закарпаття_сьогодні.
Читайте новини Закарпаття Telegram / Facebook / Google News
