В Ужгороді правоохоронці зупинили діяльність організованої групи, яка налагодила збут метамфетаміну в регіоні. За даними слідства, щомісячний дохід зловмисників перевищував один мільйон гривень.
До складу угруповання входили п’ятеро місцевих мешканців. Керував схемою 56-річний чоловік, який займався постачанням забороненої речовини. Його співмешканка відповідала за розфасування наркотиків, а ще троє спільників реалізовували «товар» під час особистих зустрічей з клієнтами.

Під час спецоперації правоохоронці провели обшуки та вилучили партії наркотиків, значні суми готівки, автомобілі, чорнові записи й інші докази злочинної діяльності.
Усім п’ятьом підозрюваним повідомлено про підозру за ч. 2 ст. 307 Кримінального кодексу України. Четверо перебувають під вартою, а жінку, яка очікує на дитину, відправили під домашній арешт. Наразі тривають слідчі дії для встановлення каналів постачання наркотиків на Закарпаття.
Зловмисникам загрожує покарання у вигляді позбавлення волі строком до 10 років із конфіскацією майна.
Читайте новини Закарпаття Telegram / Facebook / Google News
