Вчора 10 грудня правоохоронці Закарпаття разом з оперативниками 27 прикордонного загону викрили схему незаконного переправлення чоловіків призовного віку через кордон.
Про це інформує ГУНП Закарпаття.
Організатором виявився 26-річний житель Луцька.
За даними слідства, чоловік координував «клієнтів»: розповідав, коли приїхати, де розміститися у Луцьку та як незаконно перетнути кордон. За свої послуги він отримував по 7 тисяч доларів з кожної людини. Під час документування злочину поліцейські зафіксували, що чоловік готувався переправити чергового військовозобов’язаного. Він зустрів «клієнта», провів інструктаж і взяв оплату, після чого його одразу затримали.
Фігуранта помістили до ізолятора тимчасового тримання відповідно до статті 208 КПК України. Йому повідомили про підозру за ч. 3 ст. 332 ККУ — незаконне переправлення осіб через державний кордон.
Розслідування триває, правоохоронці встановлюють інших причетних до схеми.
Читайте новини Закарпаття Telegram / Facebook / Google News
