На Закарпатті затримали двох прикордонників за хабарі за «зелений кордон»

Правоохоронці викрили одразу двох інспекторів 94-го прикордонного загону, які налагодили схему незаконного заробітку на переправленні призовників через «зелений кордон». Обох військовослужбовців затримали під час отримання хабарів за безпечне перевезення чоловіків призовного віку за межі України.

Першого з них – інспектора відділення «Паладь Комарівці» Михайла Нікітіна – затримали на АЗС «БРСМ» в Ужгороді навпроти «Епіцентру». Чоловік вимагав 2000 доларів за організацію переправлення через «зелений» кордон у вечірній час, гарантувавши безпечний проїзд через усі контрольні пункти.

Другого прикордонника – 22-річного Євгена Зама – викрили у «Соломонові». Він пропонував «тариф» у 3000 доларів за одного призовника, що включав безпечні маршрути до держкордону, інструкції щодо охорони та поради, як оминути чергові наряди, фактично консультувавши, як уникнути прикордонного контролю.

Зараз читають

Наразі обом готують підозри у вимаганні та отриманні неправомірної вигоди. Слідство продовжує перевірку, аби встановити, скільки людей могли скористатися їхніми «послугами».

Читайте новини Закарпаття Telegram / Facebook / Google News

Вам також може сподобатися