Правоохоронці викрили одразу двох інспекторів 94-го прикордонного загону, які налагодили схему незаконного заробітку на переправленні призовників через «зелений кордон». Обох військовослужбовців затримали під час отримання хабарів за безпечне перевезення чоловіків призовного віку за межі України.
Першого з них – інспектора відділення «Паладь Комарівці» Михайла Нікітіна – затримали на АЗС «БРСМ» в Ужгороді навпроти «Епіцентру». Чоловік вимагав 2000 доларів за організацію переправлення через «зелений» кордон у вечірній час, гарантувавши безпечний проїзд через усі контрольні пункти.
Другого прикордонника – 22-річного Євгена Зама – викрили у «Соломонові». Він пропонував «тариф» у 3000 доларів за одного призовника, що включав безпечні маршрути до держкордону, інструкції щодо охорони та поради, як оминути чергові наряди, фактично консультувавши, як уникнути прикордонного контролю.
Наразі обом готують підозри у вимаганні та отриманні неправомірної вигоди. Слідство продовжує перевірку, аби встановити, скільки людей могли скористатися їхніми «послугами».
Читайте новини Закарпаття Telegram / Facebook / Google News
