На Закарпатті затримали чоловіка, який торгував наркотиками 

Правоохоронці Хустщини викрили 47-річного місцевого жителя під час продажу наркотиків. Чоловіка затримали в момент передачі згортків клієнту та отримання за них готівки.

За місцем проживання затриманого та його ймовірного спільника провели обшуки. Поліція вилучила пристрої для куріння наркотиків, поліетиленові пакети для фасування “товару”, готівку, а також насіння та рослини коноплі, у тому числі вже вирощені.

Зловмисника помістили до ізолятора тимчасового тримання та повідомили про підозру. Відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 307 Кримінального кодексу України, що передбачає відповідальність за незаконне виробництво, зберігання та збут наркотичних речовин.

Зараз читають

Досудове розслідування триває, правоохоронці встановлюють усіх причетних до незаконної діяльності.

Читайте новини Закарпаття Telegram / Facebook / Google News

Вам також може сподобатися