На Закарпатті затримали чоловіка, який продавав наркотики через пошту

На Рахівщині правоохоронці викрили місцевого мешканця, який займався збутом особливо небезпечних наркотиків.

Повідомляє поліція Закарпатської області, передає видання  7 Днів – новини Закарпаття .

Зловмисник передавав товар клієнтам за допомогою однієї з логістичних компаній.

Зараз читають

Як інформують у поліції, 37-річний житель селища Великий Бичків налагодив постачання психотропної речовини Альфа-PVP на території області. Після комплексу оперативних заходів правоохоронці задокументували факт збуту та провели обшук у помешканні підозрюваного.

Під час обшуку поліцейські вилучили наркотики, пігулки невстановленого походження та чотири мобільні телефони, які можуть містити докази злочинної діяльності.

Чоловіка затримали у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. Наразі йому вже повідомлено про підозру за ч. 2 ст. 307 ККУ — збут наркотичних засобів. Якщо вину доведуть, йому загрожує до 10 років за ґратами з конфіскацією майна.

Триває досудове розслідування.

Читайте новини Закарпаття Telegram / Facebook / Google News

Вам також може сподобатися