Закарпатські правоохоронці викрили спробу організувати нелегальний виїзд за кордон через підкуп прикордонника. Житель Одеської області, шукаючи можливість залишити Україну, довірився «помічнику» з соцмереж, який обіцяв швидке переправлення до Європи.

За вказівками посередника чоловік прибув у Мукачево, заселився у визначений готель та зустрівся з «потрібною людиною». Там він передав 500 євро прикордоннику, решту грошей мав переказати після успішного перетину кордону. Однак насправді працівник ДПСУ діяв під контролем правоохоронців.

Оперативники Департаменту внутрішньої безпеки Нацполіції спільно з прикордонною службою затримали порушника одразу після передачі грошей. Чоловіку оголосили підозру за ч. 3 ст. 369 Кримінального кодексу України. Йому може загрожувати до восьми років позбавлення волі.
Правоохоронці також встановили організатора схеми — 33-річного колишнього військового з Київщини, який перебуває за кордоном. Його дії нині теж вивчають слідчі. Досудове розслідування триває.
Читайте новини Закарпаття Telegram / Facebook / Google News
