На Закарпатті викрили лікаря, який продавав фіктивні діагнози для ухилення від мобілізації

У Закарпатській області поліцейські затримали завідувача неврологічного відділення районної лікарні.

За даними слідства він організував незаконну схему торгівлі фіктивними медичними довідками. Лікар також був членом військово-лікарської комісії.

Як встановили правоохоронці, медик за гроші створював вигадані історії хвороби для чоловіків, які насправді не проходили стаціонарного лікування. Незважаючи на відсутність госпіталізації, пацієнтів оформляли як таких, що перебувають у відділенні. На основі підроблених документів чоловіки отримували групу інвалідності, що дозволяло їм уникати мобілізації.

Зараз читають

Зловмисника затримали прямо на робочому місці під час передачі чергового хабаря.

Слідчі ГУ Нацполіції Закарпаття спільно з обласною прокуратурою повідомили фігуранту про підозру за ч. 1 ст. 368 ККУ — одержання неправомірної вигоди службовою особою. Санкція передбачає до чотирьох років позбавлення волі.

На період слідства суд ухвалив рішення тимчасово усунути посадовця від виконання його обов’язків. Розслідування триває.

Читайте новини Закарпаття Telegram / Facebook / Google News

Вам також може сподобатися