На Закарпатті правоохоронці знову вдарили по чорному бізнесу з незаконного переправлення чоловіків через кордон.
Про це пише видання 7 Днів – новини Закарпаття з посиланням на Поліцію Закарпаття.
Цього разу одразу дві схеми, і двоє затриманих. Один із них на гарячому.
Одну з афер викрили у Рахівському районі. До справи долучилися місцева поліція, СБУ та прикордонники 27 загону. Організатором виявився 31-річний мешканець Ужгородського району. За 10 тисяч доларів він обіцяв чоловікам “путівку” до Румунії без черг, без документів і без офіційних переходів. Шлях через річку Тиса.
Схема працювала просто: зловмисник зустрічав своїх клієнтів в Ужгороді, проводив інструктаж, пояснював, де й як краще перетинати кордон, аби не втрапити в руки прикордонників.
Але цього разу екскурсія закінчилася ще до початку. Переправника затримали просто в Ужгороді щойно він отримав кругленьку суму від 22-річного хлопця з Чернігівщини. На місці вилучили і готівку, і Mitsubishi Lancer, яким він підвозив клієнта.
Читайте новини Закарпаття Telegram / Facebook / Google News
