У Рахові сьогодні 26 листопада у місцевому будинку культури поставили скриньку для листів Святому Миколаю.
Про появу новинки повідомили на сторінці Рахівської міської ради у Facebook.
На другому поверсі будинку культури тепер можна побачити яскраву, святково оформлену скриньку, куди кожна дитина може опустити свій лист, поділитися мріями та побажаннями. Листи приймають до 5 грудня, тож часу небагато — малеча вже активно приносить свої послання.
Зараз читають
Працівники будинку культури запрошують усіх долучитися до створення новорічної атмосфери й подарувати дітям ще більше віри в диво. І хай кожна мрія знайде свого адресата!

Читайте новини Закарпаття Telegram / Facebook / Google News
