На Закарпатті п’яний водій в’їхав у зустрічну автівку: є постраждалі

На Хустщині п’яний водій виїхав у автівку на зустрічній смузі.

Повідомляє Поліція Закарпаття, передає видання  7 Днів – новини Закарпаття .

19 серпня у місті Хуст на об’їзній дорозі сталася аварія. 44-річний мешканець міста на Mercedesі виїхав на зустрічну й там зіткнувся з автівкою Volkswagen, якою керувала жителька села Сасово. Внаслідок зіткнення водійка та її двоє пасажирів травмувалися.

Зараз читають

Водіїв обох автівок перевір чи на стан алкогольного сп’яніння. У керманича Mercedes алкотестер показав 2,1 промілле. Водійка іншого авто була твереза.

Слідчі відкрили кримінальне провадження за ч.1 ст.286-1 ККУ, — порушення правил безпеки дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння.

Слідство триває.

Читайте новини Закарпаття Telegram / Facebook / Google News

Вам також може сподобатися