На Закарпатті Київстар відключає інтернет: що відбувається і як це вплине на абонентів

Київстар починає поступове відключення 3G мережі в Україні. Стало відомо, коли це відбудеться на Закарпатті.

Про це пише видання  7 Днів – новини Закарпаття з посиланням на офіційний сайт мобільного оператора Київстар.

Так, Закарпаття в планах мобільного оператора в числі перших на відключення. Зокрема, в Хустському районі 3G перестане працювати вже з 25 березня 2025 року.

Зараз читають

Зазначимо, що після відключення 3G абоненти зможуть продовжувати здійснювати дзвінки, надсилати SMS та користуватися іншими мобільними послугами, окрім 3G-інтернету.​

Як кажуть експерти, відключення технології 3G дозволить покращити швидкість та якість мобільного інтернету 4G, а також підготувати інфраструктуру до впровадження 5G в Україні. Очікується, що внаслідок відключення 3G мережі швидкість 4G збільшиться в середньому на 62%.

Абоненти, які ще не використовують 4G, можуть перейти на цю технологію, замінивши SIM-карту на USIM безкоштовно в магазинах Київстар або через відділення Укрпошти.

Читайте новини Закарпаття Telegram / Facebook / Google News

Вам також може сподобатися