Київстар починає поступове відключення 3G мережі в Україні. Стало відомо, коли це відбудеться на Закарпатті.
Про це пише видання 7 Днів – новини Закарпаття з посиланням на офіційний сайт мобільного оператора Київстар.
Так, Закарпаття в планах мобільного оператора в числі перших на відключення. Зокрема, в Хустському районі 3G перестане працювати вже з 25 березня 2025 року.
Зазначимо, що після відключення 3G абоненти зможуть продовжувати здійснювати дзвінки, надсилати SMS та користуватися іншими мобільними послугами, окрім 3G-інтернету.
Як кажуть експерти, відключення технології 3G дозволить покращити швидкість та якість мобільного інтернету 4G, а також підготувати інфраструктуру до впровадження 5G в Україні. Очікується, що внаслідок відключення 3G мережі швидкість 4G збільшиться в середньому на 62%.
Абоненти, які ще не використовують 4G, можуть перейти на цю технологію, замінивши SIM-карту на USIM безкоштовно в магазинах Київстар або через відділення Укрпошти.
Читайте новини Закарпаття Telegram / Facebook / Google News
