В Ужгороді 45-річного чоловіка засудили до трьох років ув’язнення за умисне ухилення від мобілізації під час воєнного стану.
Про це повідомила обласна прокуратура на своїй Facebook-сторінці.
За інформацією слідства, у лютому 2023 року чоловік пройшов військово-лікарську комісію, був визнаний придатним до служби та отримав повістку з вимогою з’явитися наступного дня до Ужгородського РТЦК. Проте, без поважних причин він не з’явився, свідомо ухилившись від виконання військового обов’язку.
Відомо, що засуджений раніше мав судимість за зберігання марихуани. Крім цього, проти нього розглядається ще одна кримінальна справа, додали в прокуратурі.
Ужгородський міськрайонний суд визнав чоловіка винним та призначив покарання у вигляді трьох років позбавлення волі. Вирок набуде законної сили найближчим часом. Зараз засуджений перебуває під вартою у Закарпатській УПВ №9 без можливості внесення застави.
Читайте новини Закарпаття Telegram / Facebook / Google News
