На Ужгородщині знайшли зниклого грибника: рятувальники розшукали 73-річного чоловіка за годину

У лісових масивах поблизу села Тур’ї Ремети на Ужгородщині шукали 73-річного місцевого мешканця, який у понеділок, 29 вересня, пішов по гриби та довго не повертався додому.

Як повідомили 30 вересня у пресслужбі ДСНС Закарпаття, близько 16:30 родичі чоловіка звернулися до рятувальників із проханням допомогти.

До пошуків долучилися ужгородські гірські рятувальники та місцеві волонтери. Уже за менше ніж годину, о 17:40, чоловіка знайшли у лісі. Його стан був задовільним, тож медичної допомоги він не потребував.

Зараз читають

Рятувальники допомогли грибникові вийти з лісу та передали його рідним.

Читайте новини Закарпаття Telegram / Facebook / Google News

Вам також може сподобатися