На Ужгородщині під час роботи на городі виявили міну часів Другої світової війни

Мешканець Ужгородщини натрапив на небезпечний предмет, готуючи город до посадки. Інцидент стався в селі Тарнівці близько 19:00, коли чоловік виявив підозрілу знахідку та зателефонував рятувальникам за номером 101.

Як повідомило Головне управління ДСНС України у Закарпатській області, на місце прибув офіцер-рятувальник. Він встановив, що цей об’єкт — мінометна міна калібру 72 мм. Інформація була передана фахівцям ДСНС, які разом із піротехніками аварійно-рятувального загону спеціального призначення вилучили боєприпас.

Сапери перемістили міну на спеціальний майданчик, де її безпечно знешкодили.

Читайте новини Закарпаття Telegram / Facebook / Google News

Вам також може сподобатися