На Закарпатті 7 закладів та 504 побутові споживачі залишилися без газопостачання.
Повідомляє карпатська філія “Газмережі”.
Сталося це через пошкодження газопроводу місцевим підприємцем, який проводивтземельні роботи без погодження з оператором ГРМ.
Тепер він заплатить штраф понад 450 тисяч гривень.
“Зростання кількості пошкоджень пов’язуємо, у першу чергу, з активними темпами будівництва, а у другу — з недотриманням виконавцями таких робіт певного нескладного алгоритму”, — пояснює заступник головного інженера Закарпатської філії ТОВ “Газмережі України” Дмитро Сдобно
На Закарпатті в поточному році це вже 32 пошкодження газопроводу.
Пошкодження газопроводу завжди призводить до витоку газу та становить смертельну небезпеку для оточуючих, бо є ризик загоряння чи вибуху.
Читайте новини Закарпаття Telegram / Facebook / Google News
