Міноборони зобов’яже працівників ТЦК носити бодікамери з 1 вересня 2025 року

З 1 вересня 2025 року всі працівники ТЦК та СП будуть зобов’язані використовувати бодікамери під час виконання службових обов’язків. 

Повідомляє видання  7 Днів – новини Закарпаття з посиланням на Дениса Шмигаля, Міністра оборони України.

Йдеться про обов’язкову відеофіксацію у процесі перевірки документів, вручення повісток та інших дій у межах повноважень.

Зараз читають

Мета цього нововведення — забезпечення прозорості роботи ТЦК, дотримання законності під час спілкування з громадянами та захист прав обох сторін. Як військовозобов’язаних, так і представників ТЦК.

За даними Міноборони, станом на серпень забезпеченість бодікамерами складає близько 85%, а також триває закупівля додаткових засобів фіксації.

У разі порушення правил відеофіксації до працівників застосовуватимуть дисциплінарну відповідальність. Це нововведення є частиною ширшої ініціативи з реформи та підвищення довіри до роботи ТЦК та СП.

Читайте новини Закарпаття Telegram / Facebook / Google News

Вам також може сподобатися