З 1 вересня 2025 року всі працівники ТЦК та СП будуть зобов’язані використовувати бодікамери під час виконання службових обов’язків.
Повідомляє видання 7 Днів – новини Закарпаття з посиланням на Дениса Шмигаля, Міністра оборони України.
Йдеться про обов’язкову відеофіксацію у процесі перевірки документів, вручення повісток та інших дій у межах повноважень.
Мета цього нововведення — забезпечення прозорості роботи ТЦК, дотримання законності під час спілкування з громадянами та захист прав обох сторін. Як військовозобов’язаних, так і представників ТЦК.
За даними Міноборони, станом на серпень забезпеченість бодікамерами складає близько 85%, а також триває закупівля додаткових засобів фіксації.
У разі порушення правил відеофіксації до працівників застосовуватимуть дисциплінарну відповідальність. Це нововведення є частиною ширшої ініціативи з реформи та підвищення довіри до роботи ТЦК та СП.
Читайте новини Закарпаття Telegram / Facebook / Google News
