Україні завдано масштабної атаки, серед цілей якої стала Укрзалізниця. Ворог намагається порушити функціонування залізничної структури, завдавши 23 удари по інфраструктурі в західних, північних і центральних регіонах.
Цю інформацію повідомила Укрзалізниця на своїй Facebook-сторінці.
Під обстрілами опинилися кілька об’єктів:
- Енергетична інфраструктура;
- Мости;
- Депо для пасажирських, вагонних і локомотивних складів у Закарпатті, Львівщині, Житомирщині, Рівненщині, Волині, Харківщині та Дніпропетровщині.
Також пошкоджено рухомий склад: три локомотиви було уражено вночі.
Моніторингові центри працюють у посиленому режимі, відслідковуючи ситуацію в реальному часі та забезпечуючи оперативну евакуацію. Завдяки злагодженим діям уникли жертв серед пасажирів, і всі маршрути залишаються доступними. На робочих місцях працівники не постраждали, хоча одна співробітниця отримала травми, намагаючись укритися.
Не вдалося уникнути трагедії в Здолбунові, де внаслідок удару загинули двоє працівників, а ще один отримав поранення. Постраждалим надається допомога.
Залізничники продовжують відслідковувати повітряну ситуацію і евакуювати пасажирів у разі потреби. Через це можливі затримки, зміни розкладу та маршрутів поїздів.
Пасажирів закликають уважно стежити за оголошеннями на вокзалах і в потягах, адже рух продовжується.
Читайте новини Закарпаття Telegram / Facebook / Google News
