Закарпатські правоохоронці повідомили про підозру депутату обласної ради, який нібито причетний до незаконного продажу цінної деревини дуба на суму понад 1 млн грн. Про це інформує Офіс генерального прокурора.
За даними слідства, депутат очолює профільну комісію облради, яка мала б контролювати лісову галузь, однак, за версією правоохоронців, він організував незаконний збут деревини разом із керівником одного з надлісництв. Злочин було викрито ще в червні 2025 року.
Слідчі встановили, що керівник Берегівського надлісництва філії “Карпатський лісовий офіс” ДП “Ліси України” реалізовував дуб високих сортів, видаючи його за звичайні дрова. Деревину продавали підприємству, яке не мало відповідних дозвільних документів.
Депутат особисто узгоджував умови з кінцевим покупцем із Рівненщини, а близько 400 тис. грн за одну з партій деревини надійшли на рахунок його дружини.
Керівник Закарпатської обласної прокуратури повідомив підозрюваному про порушення за ч. 4 ст. 246 Кримінального кодексу України — незаконне перевезення та збут зрубаних дерев, вчинене групою осіб за попередньою змовою, що спричинило тяжкі наслідки.
Досудове розслідування проводить Територіальне управління ДБР у Львові за процесуального керівництва Спеціалізованої екологічної прокуратури та за оперативного супроводу Управління стратегічних розслідувань в Закарпатській області.
Читайте новини Закарпаття Telegram / Facebook / Google News
