Через “Дію” повідомлятимуть про зняття з реєстрації місця проживання: як це працює

Міністерство цифрової трансформації України запровадило нову корисну функцію в застосунку “Дія” – тепер кожен українець отримуватиме автоматично push-сповіщення  у разі зняття його з реєстрації місця проживання.

Про це пише видання  7 Днів – новини Закарпаття з посиланням на пресслужбу Мінцифри.

“З “Дією” жодних несподіванок. Щойно власник випише вас із житла, ви одразу отримаєте push-сповіщення про це”, – наголосили у міністерстві.

Зараз читають

Зазначимо, що раніше українці дізнавалися про зміну реєстрації виключно через поштові листи. От тільки вони досить часто надходили із запізненням або не доходили зовсім і це створювало ризик залишитися не в курсі змін у своєму реєстраційному статусі.

Завдяки новій функції в “Дії” такі ситуації відійдуть у минуле. Тепер у разі виписки з житла, наприклад, за рішенням власника, користувач одразу отримає відповідне повідомлення на смартфон.

Щоб отримувати такі сповіщення, потрібно:

  • бути авторизованим у застосунку “Дія”;
  • мати підтверджену картку платника податків;
  • мати внесені дані, зокрема РНОКПП (ідентифікаційний код), до Реєстру територіальної громади.

Якщо ж ваші дані відсутні в Реєстрі, то їх абсолютно не проблемно оновити через портал “Дія”.

В Мінцифри наголосили, що дана функція це ще один крок до прозорості та зручності цифрових сервісів для громадян України.

Читайте новини Закарпаття Telegram / Facebook / Google News

Вам також може сподобатися