Блискучий початок для України на ЧС з біатлону: Олександра Меркушина – третя у масстарті (відео)

Закарпатська біатлоністка Олександра Меркушина здобула “бронзу” на юніорському Чемпіонаті світу з біатлону.

Про успіх українки на юніорському Чемпіонаті світу 2025, що проходить у шведському Естерсунді, пише видання  7 Днів – новини Закарпаття.

Так, 3 березня на юніорському чемпіонаті світу в Естерсунді (Швеція) відбулися перегони у дисципліні мас-старт, участь у якому взяли 60 спортсменок.

Зараз читають

На цих змаганнях Олександра Меркушина виборола бронзову нагороду.

Варто зазначити, що на першій стрільбі 20-річна українка заробила два кола штрафу, однак не опустила руки. Так, перед третім вогневим рубежем українка йшла 20-ою, але завдяки завалу суперниць та точній стрільбі змогла увірватись у трійку лідерів.

Загалом Олександра Меркушина допустила три промахи та програла лідеру перегонів 17,2 секунди.

До речі, минулого року в цій же дисципліні Олександра Меркушина виграла золоту медаль юніорського чемпіонату світу у категорії U-19. Цього разу вона змагалася у віковому цензі до 21 року.

Золоту медаль виграла шведка Сара Андерссон, а віцечемпіонкою світу серед юніорок стала представниця Франції Енаель Бонду.

Юніорки, мас-старт-60:

  1. Сара Андерссон (Швеція) – 28.33,0 (2+0+2+0)
  2. Амалі Бандю (Франція) – 12,5 (2+0+0+0)
  3. Олександра Меркушина (Україна) – 17,2 (2+0+0+1)

До слова, для збірної України бронза Меркушиної є першою нагородою на юніорському Чемпіонаті світу 2025. До цього найкращим виступом українців було 5 місце у юніорській змішаній естафеті.

Крім Меркушиної, у топ-15 гонки фінішували ще дві українки: Ксенія Приходько та Олена Городна. Ксенія мала три хиби на стрільбі й посіла дев’яту сходинку, а Олена з шістьма колами штрафу стала 15-ю.

Читайте новини Закарпаття Telegram / Facebook / Google News

Вам також може сподобатися