Закарпатська біатлоністка Олександра Меркушина здобула “бронзу” на юніорському Чемпіонаті світу з біатлону.
Про успіх українки на юніорському Чемпіонаті світу 2025, що проходить у шведському Естерсунді, пише видання 7 Днів – новини Закарпаття.
Так, 3 березня на юніорському чемпіонаті світу в Естерсунді (Швеція) відбулися перегони у дисципліні мас-старт, участь у якому взяли 60 спортсменок.
На цих змаганнях Олександра Меркушина виборола бронзову нагороду.
Варто зазначити, що на першій стрільбі 20-річна українка заробила два кола штрафу, однак не опустила руки. Так, перед третім вогневим рубежем українка йшла 20-ою, але завдяки завалу суперниць та точній стрільбі змогла увірватись у трійку лідерів.
Загалом Олександра Меркушина допустила три промахи та програла лідеру перегонів 17,2 секунди.
До речі, минулого року в цій же дисципліні Олександра Меркушина виграла золоту медаль юніорського чемпіонату світу у категорії U-19. Цього разу вона змагалася у віковому цензі до 21 року.
Золоту медаль виграла шведка Сара Андерссон, а віцечемпіонкою світу серед юніорок стала представниця Франції Енаель Бонду.
Юніорки, мас-старт-60:
- Сара Андерссон (Швеція) – 28.33,0 (2+0+2+0)
- Амалі Бандю (Франція) – 12,5 (2+0+0+0)
- Олександра Меркушина (Україна) – 17,2 (2+0+0+1)
До слова, для збірної України бронза Меркушиної є першою нагородою на юніорському Чемпіонаті світу 2025. До цього найкращим виступом українців було 5 місце у юніорській змішаній естафеті.
Крім Меркушиної, у топ-15 гонки фінішували ще дві українки: Ксенія Приходько та Олена Городна. Ксенія мала три хиби на стрільбі й посіла дев’яту сходинку, а Олена з шістьма колами штрафу стала 15-ю.
Читайте новини Закарпаття Telegram / Facebook / Google News
