Президент Сальвадору зробив Дональду Трампу неординарну пропозицію. На фоні намагань влади США позбутись всіх нелегальних мігрантів та злочинців, Сальвадор озвучив бажання їх прийняти за певну фінансову винагороду.
Про це пише видання 7 Днів – новини Закарпаття з посиланням на Bloomberg.
Так, у своєму дописі в соцмережі X президент Сальвадору Наїб Букеле заявив, що він пропонує США можливість передати на аутсорсинг частину своєї пенітенціарної системи. Він зазначив, що готовий прийняти депортованих “за певну суму” та утримувати їх у своїй мега-в’язниці.
Зазначимо, що у в’язницях Сальвадору нині перебуває 1,6% населення країни. Влада пояснює це тим, що вони проводять потужну “боротьбу з бандами”.
Що ж стосується політики Трампа щодо мігрантів, то він в перший же день свого президенства посилив охорону кордону з Мексикою, надіславши туди рекордну кількість прикордонників. Тепер Трамп проводить міжнародні переговори, аби всі країни погодилися прийняти нелегалів назад. Це стосується і злочинців.
До речі, щоб пришвидшити процес прийняття рішень керівниками держав, Трамп навіть пообіцяв відправити тисячі мігрантів до розширеної установи на американській військовій базі в Гуантанамо, перш ніж відправити їх додому. Пропозиція Букеле може допомогти зменшити потребу в цьому.
Наразі поки невідомо, чи прийме дану пропозицію адміністрація Трампа. Разом з тим, державний секретар Марко Рубіо, перебуваючи в турне по Латинській Америці, вже назвав її безпрецедентною.
Читайте новини Закарпаття Telegram / Facebook / Google News
